Marketing internetowy – Zamów kampanie reklamowe, które wyniosą Twoją sprzedaż na wyżyny

Image

DiWeb – e-marketing: Kraków i cała Polska. Skuteczne reklamy Google, Facebook, Instagram, YouTube i nie tylko

Jak promować swój biznes w internecie? Postaw na skuteczne reklamy w Google i mediach społecznościowych! Marketing internetowy to klucz do tego, by poprawić świadomość marki i znacznie zwiększyć sprzedaż produktu lub usługi. Tylko co zrobić, żeby reklama w internecie była naprawdę skuteczna? Nikt nie lubi przecież przepalać budżetu...


W DiWeb stworzymy dla Ciebie takie kampanie, które trafią dokładnie do Twoich potencjalnych klientów! Wiemy, jak dobrać słowa kluczowe, grupy docelowe czy komunikaty, żeby w 100% skorzystać z możliwości e-marketingu. Zadbaj z nami o optymalizację istniejących działań promocyjnych lub zamów kampanię od A do Z. Poznaj strategie, które bez wątpienia przełożą się na realną sprzedaż produktów czy usług!

ZAPYTAJ O WYCENĘ KAMPANII

Skuteczny marketing online  – czyli… jak zawładnąć internetem? Reklamy na Facebooku, Google Ads, e-mail marketing i inne działania promocyjne

Tylko pomyślisz o nowych butach, a internet podsuwa Ci dziesiątki propozycji? Szukasz wakacji i nagle każde biuro podróży ma dla Ciebie „ofertę nie do odrzucenia”? Chcesz zrobić remont, więc w social mediach co rusz natrafiasz na posty na temat najnowszych wnętrzarskich trendów?

Tak właśnie działa marketing w internecie! Użytkownik z każdej strony trafia na produkty i usługi, które idealnie odpowiadają jego AKTUALNYM potrzebom. Również Twoja firma może skorzystać z marketingu w sieci. W DiWeb stworzymy dla Ciebie reklamy internetowe, które wyniosą sprzedaż na wyżyny! W jaki sposób? Poznaj najlepsze sposoby promocji w internecie.

 • Audyt istniejącej kampanii reklamowej – jeśli prowadzisz już działania marketingowe dla swojej firmy w internecie (m.in. na Facebooku czy w Google Ads), ale chcesz zmaksymalizować efekty, obniżyć stawki i trafić do odpowiednich grup odbiorców.
 • Reklama Google Ads (kiedyś Google AdWords) w wynikach wyszukiwania – gdy chcesz, by w wyszukiwarce Google pojawiły się treści, w które klient naprawdę chętnie kliknie (kierujące do Twojej strony czy sklepu internetowego).

 • Reklama na Facebooku i w innych mediach społecznościowych – jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać siłę social media marketingu na takich platformach jak Facebook, Instagram, YouTube, Tik-Tok, LinkedIn.
 • Marketing e-mailowy – gdy potrzebujesz efektywnych newsletterów oraz innych rodzajów maili, które klient chętnie przeczyta od deski do deski, a później wykona zaplanowaną akcję (np. wejdzie na stronę).

Bez względu na wybraną przez Ciebie formę marketingu internetowego w DiWeb zawsze dbamy o:

 • dobór odpowiednich fraz kluczowych, których szukają Twoi klienci,
 • dopasowanie idealnej grupy docelowej, która jest zainteresowana produktem lub usługą,
 • skuteczny content i najlepsze CTA, które zachęcają odbiorców do akcji,
 • analizę statystyk, które pozwalają zmierzyć skuteczność kampanii,
 • stosowanie przejrzystych rozliczeń i optymalizację stawek.
SPRAWDŹ PORTFOLIO I OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Image

Marketing internetowy: Kraków i cała Polska – współpraca krok po kroku 

W XXI wieku marketing tradycyjny już nie wystarczy. Postaw na rozwiązania online! Jak wygląda współpraca z agencją interaktywną DiWeb z Krakowa? Działamy w całej Polsce:

 • Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i otrzymujesz wstępną wycenę działań z zakresu marketingu internetowego.
 • Rozmawiamy o projekcie, aby poznać wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby.
 • Realizujemy projekt: optymalizujemy istniejącą kampanię lub tworzymy nową, maksymalnie skuteczną.
 • Publikujemy reklamy, które przynoszą Ci mierzalne efekty, np. sprzedaż, kontakty czy ruch na stronie.

Marketing w internecie prostszy niż kiedykolwiek – twórz efektywne kampanie reklamowe z agencją DiWeb z Krakowa

Dlaczego warto współpracować z agencją DiWeb z Krakowa? Stworzymy dla Ciebie taką strategię marketingową, która przyniesie najlepsze efekty w Twojej branży! A to wszystko w oparciu o najważniejsze filary współpracy:

 • terminowość: wiemy, że czas to pieniądz i szanujemy zobowiązania
 • wsparcie techniczne: wdrażamy każdego klienta
 • solidność i pewność: tworzymy kampanie, które przynoszą sukces

Marketing internetowy to prawdziwa szansa dla Twojej firmy. Szybko i stosunkowo niskim kosztem zyskasz nowych klientów i wypromujesz swój biznes online. Daj się znaleźć i zawojuj internet z DiWeb!

 

ZAMÓW WYCENĘ PROJEKTU
Image