Tworzenie sklepów internetowych – zamów projekt, dzięki któremu Twoja sprzedaż błyskawicznie wzrośnie

Image

DiWeb – projekty sklepów internetowych: Kraków i cała Polska. Sprzedawaj online wygodnie i efektywnie

Rozkręcasz biznes internetowy lub rozwijasz już istniejącą firmę? Chcesz zachęcić klientów, by to właśnie u Ciebie robili zakupy? Zadbaj o to, by Twój sklep był naprawdę profesjonalny i nowoczesny: prosty w obsłudze, intuicyjny i bardzo szybki. Dzięki temu klient w kilka chwil znajdzie niezbędny produkt i z łatwością przejdzie każdy krok, a Twoja sprzedaż naprawdę wzrośnie.

W DiWeb stworzymy taki projekt sklepu internetowego, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Dodatkowo zadbamy o optymalizację, aby każdy ekspresowo znalazł Twoją firmę w wyszukiwarce. A to nie wszystko, bo zyskasz też prosty w samodzielnej obsłudze system e-commerce: z łatwością będziesz nim zarządzać, dodawać produkty czy modyfikować ofertę. Zamów nowy sklep internetowy lub usprawnij z nami już istniejące moduły!

ZAPYTAJ O WYCENĘ SKLEPU

Zamów stworzenie sklepu internetowego od podstaw lub rozkręć istniejący system e-commerce

 

Tylko kilka minut od myśli klienta do zakupu w Twoim sklepie? To możliwe, jeśli postawisz na profesjonalny sklep internetowy! Dostosuj platformę sprzedażową, funkcjonalności i wygląd sklepu do oczekiwań swoich klientów. Wykorzystaj potencjał marketingowy i dołącz do rynku e-commerce na pełnych obrotach! W DiWeb dopasujemy projekt sklepu internetowego do Twojej branży, grupy docelowej oraz Twoich potrzeb. Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

 • Audyt istniejącego sklepu – aby sprawić, żeby Twój sklep internetowy był skuteczniejszy, szybszy i bardziej funkcjonalny.
 • Projekt graficzny – indywidualnie zaprojektowany szablon sklepu na podstawie nowoczesnych zasad UX. Estetyczny design.

 • Realizacja platformy e-commerce – czyli wdrożenie sklepu w taki sposób, by kod był poprawny, a obsługa dziecinnie prosta. Każdy sklep jest responsywny, więc dobrze działa na wszystkich urządzeniach.

 • Ułatwienie obsługi sklepów – tworzone przez nas sklepy mają proste w obsłudze systemy zarządzania treścią. Z łatwością poradzisz sobie z prowadzeniem sklepu, modyfikacją produktów czy tworzeniem nowych (lub nauczysz tego wszystkiego swoich pracowników).

 • Integracja sklepu z modułami zewnętrznymi – połączenie z Allegro (lub innymi platformami tego typu), social mediami, wieloma metodami płatności (w tym BLIK czy szybkie przelewy), a także różnymi sposobami wysyłki (w tym firmy kurierskie i Paczkomaty).
 • Wdrożenie analityki – integracja z Google Analytics lub innym systemem do analizy, by ułatwić Ci podjęcie dalszych kroków i prowadzenie działań marketingowych (np. ratowanie porzuconych koszyków).
 • Automatyzacja zakupów – wprowadzenie rozwiązań, dzięki którym oszczędzisz czas na ręcznej obsłudze wielu funkcjonalności sklepu internetowego (np. wysyłaniu maili z potwierdzeniem zakupu).
 • Copywriting – zamów treść, która zachęci klientów do zakupów. Wypromuj swój sklep internetowy dzięki najlepszemu contentowi.
 • Optymalizacja sklepu pod wyszukiwarki (SEO) – pozycjonowanie sklepu internetowego to jeden z kluczowych czynników, by klient mógł znaleźć Cię w internecie.

Image

Tworzenie sklepów internetowych: Kraków i cała Polska – współpraca krok po kroku 

DiWeb to agencja interaktywna z Krakowa, ale współpracujemy z firmami z całej Polski. Od uruchomienia efektywnego sklepu internetowego dzieli Cię tylko kilka kroków!

 • Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i otrzymujesz wstępną wycenę.
 • Rozmawiamy o projekcie, aby poznać wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby.
 • Realizujemy projekt: stworzenie sklepu internetowego od zera lub optymalizacja już istniejącego.
 • Uruchomienie sklepu internetowego, który naprawdę sprzedaje.

Projektowanie sklepu internetowego – zwiększ sprzedaż z DiWeb z Krakowa. Projekt, realizacja, wdrożenie i pełna integracja

Wiemy, jak zaprojektować sklep, by wszyscy chcieli w nim kupować! Zaufało nam już ponad 300 firm. Nasi klienci cenią szczególnie:

 • terminowość: zawsze szanujemy Twój czas
 • wsparcie techniczne: pomagamy Ci się wdrożyć
 • solidność i pewność: oferujemy Ci najlepszych specjalistów

Postaw na nowoczesny projekt i załóż sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia. Ułatw klientom zakupy i zapewnij sobie zwiększenie sprzedaży internetowej!

 

ZAMÓW WYCENĘ PROJEKTU
Image